Czy profesjonalna regulacja brwi jest droga?

Posiadasz długie, gęste i czarne rzęsy, jednak zbyt bujne brwi psują efekt pięknego spojrzenia? Pomyśl o regulacji, która wcale nie wymaga dużych nakładów finansowych. Opisywana usługa znajduje się w ofercie niemal każdego salonu kosmetycznego. Przeprowadzenie zabiegu nie jest czasochłonne lub skomplikowane, o ile tylko posiadamy niezbędną wiedzę, czy też doświadczenie. Lepiej unikać stylizacji „na własną rękę”. Raz wyrwane włoski mogą więcej nie odrosnąć, przez co ponowne nadanie kształtu brwiom będzie niemożliwe.

Wybór stylistki brwi

W dzisiejszych czasach wiele kobiet dąży do perfekcyjnego wyglądu swoich brwi. Minęły czasy, gdy na twarzach królowały cienkie kreseczki o niesymetrycznych formach. Obecnie dąży się do nadania włoskom idealnego kształtu. Jednocześnie duży nacisk kładzie się na naturalność. Przed skorzystaniem z usług stylistki należy zapoznać się z jej portfolio. Zdjęcia przykładowych prac mogą nam dużo powiedzieć o kompetencjach, czy też poczuciu estetyki danej osoby. Czasami lepiej jest zapłacić nieco więcej, a mieć pewność, że będziemy w stu procentach usatysfakcjonowani.

Cena za wykonanie zabiegu

Regulacja brwi może odbywać się na wiele różnych sposobów. Najczęściej stosuje się pęsetę oraz plastry z woskiem. Zdecydowanie rzadziej spotkamy się z nitkowaniem. Regulowanie brwi cena wynosi około 30-50 zł, jednak wszystko zależy od cennika danego salonu kosmetycznego. Ważna jest to, aby osoba realizująca usługę wykonała geometrię oraz mapowanie brwi. Dzięki temu można dowiedzieć się, jaki kształt najlepiej pasuje do twarzy. Wyrywanie przypadkowych włosków jest oznaką braku profesjonalizmu.

Możliwość skorzystania z dodatkowych usług

Wiele salonów kosmetycznych oferuje szereg dodatkowych usług, dzięki którym efekt końcowy będzie zgodny z posiadanymi wymaganiami. Mowa tutaj o m.in. hennie, czy też zagęszczaniu brwi. Oczywiście nie musimy decydować się na wspomniane zabiegi, jeśli nie mamy na to ochoty. Zwykle jednak kompleksowa stylizacja jest nieco tańsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *