Porady

Jak długo utrzymują się sztuczne brwi?

Brwi sztuczne stały się prawdziwym hitem. Nie tylko prezentują się niezwykle naturalnie, ale również nie są zbyt wymagające w aplikacji. Mogą okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę w przypadku kobiet, które mają dość domalowywania włosków, a jednocześnie nie chcą zdecydować się na makijaż permanentny. Jeśli bierzesz pod uwagę skorzystanie z omawianego zabiegu, to koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami. Dzięki nim podjęcie ostatecznej decyzji stanie się łatwiejsze.

Jakość zastosowanych produktów

Przedłużane i zagęszczane rzęsy nie są żadną nowością. Należy również wiedzieć, że w podobny sposób możemy nadać nowy wygląd naszym brwiom. Istotne jest to, aby zastosować produkty wysokiej jakości, które wykorzystywane są przez najlepszych stylistów. Przesadne oszczędzanie może nieść za sobą skutki odwrotne do zamierzonych. Rozsądniej postawić na znanego i cenionego producenta, który funkcjonuje w branży od lat. Nawet syntetyczne włoski mogą być miękkie i przyjemne w dotyku. Nie trzeba obawiać się, że będą one wyglądać sztucznie i nieestetycznie.

Aplikacja sztucznych brwi

Kobiety, które zdecydowały się na aplikację sztucznych brwi muszą pamiętać o wybraniu odpowiedniej stylistki. Ważne jest to, aby włoski zostały starannie dopasowane. Liczy się nie tylko ich kolor, ale również grubość, czy też długość. Różnica w odcieniu brwi naturalnych oraz sztucznych może zostać z łatwością zatuszowana poprzez nałożenie henny. Przed umówieniem się na wizytę w konkretnym salonie kosmetycznym dobrze jest sprawdzić zdjęcia przykładowych realizacji.

Postępowanie po zabiegu

Sztuczne brwi nie nakładają na nas zbyt dużych ograniczeń. Istotne jest jednak to, aby postępować podobnie, jak w przypadku sztucznych rzęs. Należy unikać kosmetyków, które mogłyby zmniejszyć trwałość kleju. Pocieranie twarzy również jest złym pomysłem. Z wystylizowanymi brwiami należy obchodzić się delikatnie, tak aby możliwie najdłużej prezentowały się nienagannie. Średni czas utrzymania rezultatów zabiegu to 1-2 tygodnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *