Kiedy warto postawić na sztuczne brwi?

Aplikacja sztucznych brwi może być dla wielu osób tematem kontrowersyjnym. Trzeba jednak podkreślić, że w dzisiejszych czasach opisywany zabieg stał się powszechny. Znajdziemy go w ofercie wielu salonów kosmetycznych. Nowoczesne technologie umożliwiły stworzenie materiałów wysokiej jakości, które gwarantują spektakularny efekt. Oczywiście ogromną rolę odgrywa także standard wykonania, a więc nie należy umawiać się na wizytę bez wcześniejszego zapoznania się z przykładowymi pracami.

Zagęszczenie naturalnych brwi

Twoje naturalne brwi są mocno przerzedzone? A może borykasz się z bliznami lub nieestetycznymi śladami? Weź pod uwagę, że podobny problem ma wiele osób. Na szczęście aktualnie istnieje możliwość jego niekłopotliwej eliminacji. Zagęszczenie poprzez doklejenie sztucznych włosków zapewnia bardzo naturalny efekt. Brwi zyskują atrakcyjnego wyglądu, dzięki czemu stanowią piękną oprawę twarzy. Niezwykle istotne jest to, aby osoba wykonująca zabieg trafnie dopasowała sztuczne brwi – występują one w wielu wariantach. Włoskich różnią się nie tylko długością, ale również grubością, czy też kolorem.

Przedłużenie brwi

Bywa tak, że brwi są zbyt krótkie. Wykonanie geometrii oraz mapowania umożliwia określenie punktu końcowego. Wiele kobiet nie posada w tym obszarze włosków, co uniemożliwia zaznaczenie załamania. Oczywiście istnieje możliwość domalowania opisywanego fragmentu, jednak nie zawsze efekt końcowy jest zgodny z oczekiwaniami. Za pomocą sztucznych włosków możemy wydłużyć brew, tak aby perfekcyjnie pasowała ona do twarzy.

Rekonstrukcja brwi

Zarówno całkowita, jak i częściowa utrata brwi może być sporym kompleksem. Bez nich nawet najdłuższe i najciemniejsze rzęsy nie zrobią wrażenia. Aplikacja sztucznych włosków może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę podczas rekonstrukcji. Należy jednak pamiętać, że rezultaty utrzymują się przez około 7-14 dni. Obecnie nie istnieje metoda, która zapewniłaby podobny efekt na stałe. Warto podkreślić, że coraz więcej pań decyduje się na skorzystanie z zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *